Manager vanzari

Beneficii:

  • Salariu atractiv
  • Program de lucru luni-vineri (8:30-17:00)
  • Pachet social complet
  • Pachet de salarizare atractiv format din salariu fix si comisioane din vanzari
  • Telefonia mobila si internet
  • Oportunitatea dezvoltarii unei cariere de succes
  • Training-uri asigurate

Descrierea jobului:

  • Elaborarea și implimentarea planurilor de acțiune în vederea creșterii vânzărilor și urmărirea rezultatelor
  • Identificarea clientilor noi si oportunități de creștere a business-ului
  • Menținerea și imbunătațirea relațiilor cu clienții existenți
  • Vizite la partnerii existenți și potentiali pe tot teritoriul țării
  • Raportarea periodică privind situația pieței, concurenților și clienților

Cerinte:

  • Studii superioare
  • Persoană proactivă, dinamică, hands-on care are capacitatea de a lucra într-un mediu antreprenorial.
  • Experiență în vânzări minim. 2 ani
  • Office :  PowerPoint, CRM – 1C & Excel, (bine)
  • Abilitati excelente de comunicare , prezentare, negociere si persuasiune;
  • Fluent în limba Română și Rusă.
  • Aptitudini de planificare, organizare, punctualitate, determinare

Daca crezi ca aceasta oportunitate este potrivita pentru tine, te rugam sa trimiti CV-ul tau ,in limba rusa, pe adresa: hr@sanin.md

Oraș de lucru:
Chisinau

Nivel studii:
Studii superioare

Nivel carieră:
2-5 ani

Salariu net:
Motivant

Tip job:
Full time

Controlor Calitate

  • Inregistrarea abateriilor specifice comenziilor
  •   Verificarea calitatii componentelor/pieselor
  • Raportarea incidentelor semnificative din cadrul procesului de productie
  • Intocmirea documentatiei specifice activitatii
  • Controlarea cantitativa faptica sa corespunda cu documentele scriptice

Criterii obligatorii:
•  Experienta in lucrul cu documente: desene de executie, rapoarte de masuratori, certificate de inspectie, etc;
•  Capacitate de organizare si de a lucra in echipa;
• Absolvent de studii tehnice
•  Atentie distributiva, spirit de observatie, atentie la detalii;
• Nivel ridicat de responsabilitate
• Rezistența la stres în situații conflictuale;

Avantaj:

  • Experienta anterioara pe o pozitie similara in domeniul controlului calitatii constituie un avantaj

Chisinau

experienta in domeniu

Negociabil

Tip job:
Full time

Telefon:

    Lasa un mesaj

    Contacte

    Adresa

    or. Durleşti, str. Tudor Vladimirescu, 70

    MD – 2003, mun. Chişinau, Moldova

    sales@sanin.md

    Telefoane

    +373 68 760 444

    +373 69 572 556

    +373 69 114 214

    +373 22 855 315